7/12 Whatsapp Destek Hattı 0505 118 4092
Voyelle Turizm

Voyelle Tour Turizm hizmete açıldı Kaynak: Voyelle Tour Turizm hizmete açıldı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcıkİlçemizin ekonomisi canlanıyor, Nazillimiz yeni yeni esnaflar, firmalar ve çeşitli girişimciler kazanıyor. NAZİLLİ- Devlet karayolu üzeri Dört Yol mevkiinde Profesyonel Turist Rehberi Özgür Ekiz’in bayiliğini yapacağı Voyelle Tour Turizm Acentesi Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın açılışını yaptığı törenle Nazilli’de hizmete girdi. Açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Milliyetçi Hareket Partisi Aydın 1. sıra Milletvekili adayı Deniz Depboylu, Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan ve çok sayıda davetli katıldı.
NAZILLI GIRIŞIMCILER KAZANıYOR Büyüyen ve genişleyen Nazilli’nin açılan yeni iş yerleri ile ekonomisinin daha da hareketlendiğini ifade eden Başkan Alıcık “İlçemizin ekonomisi canlanıyor, Nazillimiz yeni yeni esnaflar, firmalar ve çeşitli girişimciler kazanıyor. İlçemiz hem uzun yaşam şehri hem de bir üniversite şehri olarak kendini tescillemiş durumdadır. Bu iki önemli unsur ile her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğu Türkiye sınırları ve ülke sınırları dışında bile görülüp takibe alınmıştır. Artık uluslar arası statüye sahip olan Nazilli’miz dolayısı ile de bu bölgede önemli bir merkez durumundadır”dedi.
Voyelle Tour Turizm Acentesi sahibi Profesyonel Turist Rehberi Özgür Ekiz’in uluslar arası bir iş yapacak ve Nazilli halkına en iyi hizmeti verecektir diyen Başkan Alıcık şöyle devam etti:“ Yeni iş yerlerinin kendilerine hayırlı olmasını diliyorum. Açtıkları bu iş yeri sayesinde bizim önemle üzerinde durduğumuz aş ve iş derdine de çare olacak, iş yerinde çalıştıracağı kişilere meslek sahibi olmasını sağlayarak katkıda bulunacaktır. Kendilerini kutluyor ve teşekkür ediyorum. Çalıştırdıkları insanların iş sahibi olmasının yanında ekonomiye ayrıca katkı sağlayacaklardır. Bu gün burada açılışını yaptığımız bu işyerinin Nazilli’ye ve iş yeri sahiplerine hayırlara vesile olmasını diliyor, kendilerini kutluyorum”
ÖZGÜR EKIZ, NAZILLI’NIN UZUN YAŞAM ŞEHRI ÖZELLIĞI ÖN PLANA ÇıKACAK Acente sahibi profesyonel turist rehberi Özgür Ekiz, Nazilli’nin uzun yaşam şehri özelliğini ön plana çıkararak tanınmasına katkı sağlamayı hedeflediklerini belirterek verecekleri hizmetler hakkında Alıcık ve davetlilere bilgiler verdi. Okunan duanın ardından açılış kurdelesini Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Milliyetçi Hareket Partisi Aydın 1. sıra Milletvekili adayı Deniz Depboylu ve acente sahibi Özgür Ekiz birlikte kesti. Başkan Alıcık, Milletvekili adayı Deniz Depboylu ve İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan kurdele kesiminden sonra acente sahibi Özgür Ekiz, açılışa katılan davetliler ve çalışanlar ile sohbet etti. Kaynak: Voyelle Tour Turizm hizmete açıldı

Open chat
Voyelle Tour'a Hoşgeldiniz
Merhabalar Voyelle Tour Ayrıcalıklı Aydın Çıkışlı Turlar Sayfamıza Hoşgeldiniz !
Sizlere Hemen Cevap Vermek İçin Sabırsızlanıyoruz