7/12 Whatsapp Destek Hattı 0505 118 4092
Voyelle Turizm

Sınav Koleji’ nin ilk kariyer Günü konuğu Voyelle Tour

Nazilli’de Sınav Koleji’nin düzenlediği kariyer günlerinin ilk konuğu Voyelle Tour’un sahibi Özgür Ekiz, turizm ve tur rehberliğini anlattı.

Nazilli’de hizmet veren Sınav Koleji’nin düzenlediği kariyer günleri, turizm mesleğiyle başladı. Kariyer günleri çerçevesinde 5 yıldır Nazilli’de Voyelle Tour Acentesi olarak hizmet veren Özgür Ekiz öğrencilerin konuğu oldu. Ekiz’i dinlemeye 9 ve 10’uncu sınıf öğrencileri, öğretmenleri ve okul müdürü Ramazan Açıkkol katıldı. Özgür Ekiz, kariyer günleri dolayısıyla öğrencilere turizm mesleğini, tur rehberliği, mesleki zorluklarını anlatırken, meslek yaşantısı boyunca başından geçen ilginç olayları da öğrencilerle paylaştı. Ekiz, ayrıca öğrencilere mesleğin incelikleri ve ayrıntıları anlattı.

“VERİMLİ BİR SÖYLEŞİ OLDU”

Öğrencilere anlattıklarıyla turizm mesleğine yönlendirmeye çalıştığını ifade eden Voyelle Tour sahibi Özgür Ekiz, “Kariyer Günleri etkinliği kapsamında ilk bizim katılımımızla başladı. Turizmciyim. Birçok dalında çalıştım. 5 yıl önce kendi işyerimi açtım. Gençlere bu etkinlikle turizmin 56 sektörün birleştiği bir sektör olduğunu anlattım. Gençleri anlattıklarımla turizme yöneltmeye çalıştım. İçlerinden bazılarını da tur rehberliğine yönlendirebilirsem ne mutlu bana. Gençlerimize yazın yanımızda çalışma teklifini de sunacağım. Mesleğimizi bu sayede yakından tanıyıp, bu meslek hakkında karar vermelerine yardımcı olmaya çalışacağım. Benim için çok verimli bir söyleşi oldu.” ifadelerini kullandı.

Open chat
Voyelle Tour'a Hoşgeldiniz
Merhabalar Voyelle Tour Ayrıcalıklı Aydın Çıkışlı Turlar Sayfamıza Hoşgeldiniz !
Sizlere Hemen Cevap Vermek İçin Sabırsızlanıyoruz