7/12 Whatsapp Destek Hattı 0505 118 4092

Kurumsal

Müşterimiz değil misafirimizsiniz sloganıyla yola çıkan şirketimiz, sizlere farklı, samimi ve eğlenceli ve aile sıcaklığında bir tatil sunmak için yoluna emin ve güvenilir adımlarla devam etmektedir.

Şirketimizin sloganında da belirttiğimiz gibi biz; sizleri sadece müşteri değil, evimizde ağırladığımız bir misafir olarak görmekteyiz.

İlkemiz; tatili bir lüks olmaktan çıkartıp, tüm insanların gezmeye ihtiyacı olduğu, tatilin bir ihtiyaç, bir motivasyon aracı olması düşüncesiyle tüm meslektaşlarımıza aktarmaktır.

Voyelle Tour ailesi olarak, bundan sonraki süreçte sosyal sorumluluk kapsamında, gücümüz yettiğince projede yeralıp, siz değerli misafirlerimizin daha mutlu olması için özveriyle çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bir diğer hedefimiz ise çıktığımız bu yolda sadece kendimiz değil, açacağımız şubelerimizle istihdama katkıda bulunup, başladığımız andan itibaren şubelerimizle büyümektir.

Bilmenizi isterim ki, Voyelle Tour, rastgele kurulmuş bir şirket olmayıp, şirketin sahibi olarak, kendim bizzat yıllarca Profesyonel Turist Rehberliği yapmış birisiyim. Sektörün sıkıntılarını, eksikliklerini gözlemleyip daha biliçli, kararlı, aktif, şeffaf bir acentacılık için ekip arkadaşlarımla çıktığımız bu yolda başta acentamızı kurduğumuz Nazilli, Aydın, Ege Bölgesi ve güzel ülkemizi Dünyaya tanıtmaya, Dünyayı da ülkemiz insanlarına tanıtmak için yolumuza devam edeceğiz.

Open chat
Voyelle Tour'a Hoşgeldiniz
Merhabalar Voyelle Tour Ayrıcalıklı Aydın Çıkışlı Turlar Sayfamıza Hoşgeldiniz !
Sizlere Hemen Cevap Vermek İçin Sabırsızlanıyoruz