7/12 Whatsapp Destek Hattı 0505 118 4092
Voyelel Tour, Kuyucak Belediyesi’nin ilçe merkezine 28 kilometre mesafede çam ormanları içindeki gölün yakınında yaptırdığı ve turizme açtığı mesire yeri Belenova’ya ilk turunu gerçekleştirdi. Tura katılan 30 kişilik ilk grup, Belenova mesire yerinde doğa ile baş başa keyifli saatler geçirdi. Voyelle, bundan böyle iki haftada bir Çarşamba günleri Belenova’ya tur düzenleyecek. Katılmak isteyenler 0256 312 4092 ve 0505 118 4092 numaralı telefonlardan rezervasyon yaptırabilecek. “DÖRT MEVSİM İLGİ GÖRECEK” Voyelle Tour’un sahibi Özgür Ekiz, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ü makamında ziyaret ederek Belenova ile ilgili istişare yaptı. Belenova’yı “Saklı Cennet” olarak nitelendirilen Metin Ertürk, “Mesire alanımızın tur şirketleri tarafından ilgi görmesi bizleri mutlu ediyor. Kuyucak'a 28 kilometre mesafedeki bin 200 rakımlı Belenova Gedik mevkiindeki mesire alanımızla dört mevsim piknikçilerimizin ilgisini çekmeyi amaçlıyoruz. 3 ay içinde tamamlamayı planladığımız mesire alanımızın şimdiden doluluk oranına ulaşması çok sevindirici. İnşallah yapacağımız düzenlemelerle 12 ay boyunca misafirlerimizi konuk edeceğiz" dedi.

Belenova turları başladı

Voyelle Tour, Kuyucak Belediyesi’nin ilçe merkezine 28 kilometre mesafede çam ormanları içindeki gölün yakınında yaptırdığı ve turizme açtığı mesire yeri Belenova’ya ilk turunu gerçekleştirdi. Tura katılan 30 kişilik ilk grup, Belenova mesire yerinde doğa ile baş başa keyifli saatler geçirdi. Voyelle, bundan böyle iki haftada bir Çarşamba günleri Belenova’ya tur düzenleyecek. Katılmak isteyenler 0256 312 4092 ve 0505 118 4092 numaralı telefonlardan rezervasyon yaptırabilecek.

“DÖRT MEVSİM İLGİ GÖRECEK”

Voyelle Tour’un sahibi Özgür Ekiz, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ü makamında ziyaret ederek Belenova ile ilgili istişare yaptı. Belenova’yı “Saklı Cennet” olarak nitelendirilen Metin Ertürk, “Mesire alanımızın tur şirketleri tarafından ilgi görmesi bizleri mutlu ediyor. Kuyucak’a 28 kilometre mesafedeki bin 200 rakımlı Belenova Gedik mevkiindeki mesire alanımızla dört mevsim piknikçilerimizin ilgisini çekmeyi amaçlıyoruz. 3 ay içinde tamamlamayı planladığımız mesire alanımızın şimdiden doluluk oranına ulaşması çok sevindirici. İnşallah yapacağımız düzenlemelerle 12 ay boyunca misafirlerimizi konuk edeceğiz” dedi.

Open chat
Voyelle Tour'a Hoşgeldiniz
Merhabalar Voyelle Tour Ayrıcalıklı Aydın Çıkışlı Turlar Sayfamıza Hoşgeldiniz !
Sizlere Hemen Cevap Vermek İçin Sabırsızlanıyoruz