7/12 Whatsapp Destek Hattı 0505 118 4092

BALON İÇİN EN UYGUN MEVSİM

Balon için herhangi bir mevsim bulunmamakta. Ancak hava şartları için elbette en uygun zaman yaz ayları. Kış ayları mevsim şartları nedeni ile rüzgar veya yağmur çok olduğu için iptallerde yoğun. Balonun uçması için illaki yaz olması yada açık hava olması gerekmiyor. Balon için en önemli şey Rüzgar.Rüzgar olmadığı durumlarda Kar ve yağmur durumunda da Balon turları yapılır.

Eğer önceden yağmur yada rüzgar durumu belli ise 1 gün öncesinden Balon Turu iptal edilir. Eğer 1 gün öncesinden belli değil ise Balon Turu için otelinizden alınırsınız. Ve önce Balon firmasına götürülürsünüz. Uçuş bazen burada iptal edilir bazen de balon kalkış alanına gidilip orada da iptal edilebilir. Her şey Sivil Havacılıktan çıkacak izne bağlı.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

Open chat
Voyelle Tour'a Hoşgeldiniz
Merhabalar Voyelle Tour Ayrıcalıklı Aydın Çıkışlı Turlar Sayfamıza Hoşgeldiniz !
Sizlere Hemen Cevap Vermek İçin Sabırsızlanıyoruz