SÖMESTRE ÖZEL DOĞU AKDENİZ TURU
Notice: Undefined index: level in /home/u8421094/voyelletour.com/v1/turdetay.php on line 171

SÖMESTRE ÖZEL DOĞU AKDENİZ TURU

1. GÜN: NAZİLLİ - KONYA - ANTAKYA - HARBİYE

Saat 20:00 'da konuklarımızı aldıktan sonra Uşak, Afyon, Konya yolunu izleyerek sabah saatlerinde Pozanti ' ya ulaşıyoruz. Pozantı ‘da aldığımız extra sabah kahvaltısının ardından öğlen saatlerinde ulaştığımız Antakya ‘da şelaleleriyle ünlü Harbiye‘ye gidip öğle yemeğimizi aldıktan sonra bu şehirde yaşanan zenginlik dönemini simgeleyen; mozaik müzesi, habib neccar daği eteklerindeki St.Pierre kilisesi turumuzu yapıp otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Antakya ‘da otelimizde.

2.GÜN: İSKENDERUN - ADANA - TARSUS - MERSİN
Sabah kahvaltısının sonra otelimizden ayrılıp İskenderun yoluyla ulaştığımız, Adana ‘da; sabanci camii, romalılardan kalma taş köprü‘yü  görüyoruz.  Ardından, seyhan baraji 'nı gezip,  Tarsus ‘a ulaşıyoruz.Tarsus şelalesi‘nde çaylarımızı içiyoruz. Daha sonra panaromik Mersin turumuzun ardından otelimize yerleşip serbest zaman alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: MERSİN - SİLİFKE - ANAMUR
Sabah kahvaltısından sonra Silifke ‘ye hareket ediyoruz. Burada; kanlidivane, cennet, cehennem, dilek mağarasi, narlikuyu ve üç güzeller mozaiği ‘nin bulunduğu müzeyi gezip, kizkalesi ‘ ni görüyor ve Anamur ‘ a doğru yolumuza devam ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama  Anamur ’da ki otelimizde.

4.GÜN: ALANYA - MANAVGAT - SİDE
Sabah kahvaltısından sonra, Türkiye ‘ nin güneyindeki, en iyi durumdaki kalelerinden olan mamure kalesi ‘ni gezip mavi ve yeşilin eşsiz uyumuna tanık olacağımız eşsiz manzaralarla dolu yolculuğumuzun sonunda Alanya ‘ya ulaşıyoruz. Dim çayi ‘nın muhteşem doğal ortamında aldığımız serbest zamanın ardından, alanya çarşı, kizilkule ve damlataş mağarasi‘nı gezip, Antalya'ya hareket ediyoruz. Yol güzergahında muhteşem ihtişamını halen koruyan tarihi antik tiyatro Aspendos ‘u görme imkanı buluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.GÜN: ANTALYA - KALEİÇİ - KONYALTI - DÜDEN -KURŞUNLU
Sabah kahvaltısından sonra; Side antik kent’ine gidiyoruz. Anıtsal çeşme, agora kalıntıları, roma tiyatrosu  dionysos tapınağı’nı görüp limana inen caddede yürüyerek 6 sütunu restore edilerek ayağı kaldırılan apollon tapınağı ’na görüyoruz
1399 TL
''dan başlayan fiyatlarla
4 GECE, 5 GÜNDÜZ

TUR TARİHLERİ


Notice: Undefined index: level in /home/u8421094/voyelletour.com/v1/turdetay.php on line 312
15 Kasım - 20 Kasım 2019 - 0 TL

FİYATA NELER DAHİL?

 • Rakipsiz Voyelle Tour güvencesi
 • Otellerde yarım pansiyon konaklama
 • 4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği
 • Lüks araçlarla ulaşım, çevre gezileri
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • Otobüs içi ikramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası


FİYATA NELER DAHİL DEĞİL?

 • Belirtilenlerin dışında alınan yiyecek ve içecekler
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

YARDIM İSTERMİSİNİZ?

Detaylarını verdiğimiz hizmetimizle ilgili aklınıza takılanlar varsa lütfen çekinmeden bizi arayınız.

0256 - 312 40 92
info@voyelletour.com