Marmaris Jeep Safari
Notice: Undefined index: level in /home/u8421094/voyelletour.com/v1/turdetay.php on line 171

MARMARIS JEEP SAFARI

Jeep Safari Turu, Marmaris’e gelen misafirlerin sıklıkla tercih ettiği aktivitelerden biridir. Marmaris’in sık çam ormanlarıyla çevrili olması bu aktivitenin daha zevkli geçmesini sağlamakta. Yemyeşil ormanların içindeki toprak yollarda ilerlerken Marmaris’in muazzam doğasını seyredebileceğiniz gibi unutulamaz bir adrenalin tecrübeside yaşamış olacaksınız.

Sabah saatlerinde Marmaris’e ulaşıyoruz. Safari Jeep’lerinin kalkış noktasında araçlarımızı bekliyoruz.

Jeeplerimiz bizi alıyor ve muhteşem eğlenceli, keyifli, adrenalin dolu yolculuğumuz başlıyor.

Ormanın içinde elimizde su tabancalarıyla su savaşları yaparak muhteşem doğanın içinde ilerliyoruz. İlk durağımız Turgut köyü. Burda bir süre mola verdikten sonra ögle yemeğimizi yemek için ayrılıyoruz.

Ormanın içinde öğle yemeklerimizi aldıktan sonra yola koyulup turumuza devam ediyoruz.

Turgut Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Muhteşem güzelliğe sahip ve ağaçlarda çevrili bu şelalede ister serin sularda serinleyebilir isterseniz de buradaki kafeteryada dinlenip manzaranın tadına bakabilirsiniz.

Evet son durağımız olan Kızkumu’na gidiyoruz.

Doğal oluşumu ve denizin akıntısının farklılığı ile yerli yabancı turistleri kedine ceken muhteşem bir yerdir. Kumun denizin ortasında bile suyun yüzeyine yakın olması nedeniyle kıyıdan denizin ortasına kadar yürüyebilirsiniz.

Safarimiz bittikten sonra, Marmaris’te serbest zaman veriyoruz. Şehrin sokaklarında keyifli bir gezinti yaptıktan sonra dönüş yoluna koyuluyoruz.