Termal Turu
Notice: Undefined index: level in /home/u8421094/voyelletour.com/v1/turdetay.php on line 171

TERMAL TURU

Siz değerli misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra keyifli bir yolculuk için yola çıkıyoruz.

Gidiş yolumuzun üzerindeki Kaklık Mağarası’na ulaşıyoruz. Kaklık Mağarası, yeraltında oluşmuş travertenler topluluğudur. İçeriye girdiğinizde önce bir Kükürt kokusu burnunuza kötü gelebilir. İçerisi karanlık ve kaygan zemin olduğu için dikkat etmenizi öneriyoruz. Belediyeye ait bir işletme olduğu için cüz-i miktarda giriş ücreti mevcut.

Yaklaşık yarım saatlik geziden sonra aracımıza tekrar binip molalarla Afyon Sandıklı’daki otelimize ulaşıyoruz. Normal Şartlarda otellerin giriş saatleri 14:00 olup eğer müsaitlik olması durumunda erken saatte check-in işlemini başlatıyoruz.

Otelimizde öğleden sonra 5 çayı saati olup, sizler için hazırlanmış olan ikramlardan tadarak açlığınızı bir nebze giderebilirsiniz. Artık otelimizde ücretsiz olarak Sauna, Termal Havuz, Tuz Odası gibi bölümleri kullanabilir dileyen misafirlerimiz ücretli diğer masaj hizmetlerinden faydalanabilir.

Otelimizde akşam eğlencesi olup dilediğinizce canlı müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz. Artık sizleri Otelden çıkış saatimize kadar serbest bırakıyor, herhangi bir sıkıntınız olduğuda, çözüme ulaştıracak olan personelimiz her daim sizleri Lobi de bekliyor olacak.

Son günümüzde sabah alacağımız sabah kahvaltısının ardından 12:00 de çıkış işlemlerimizi yapıp Afyon’a varıyoruz. Afyon Milli Mücadelede önemli bir rol oynamış kentimiz. Burada Afyon Zafer Anıtı gezimizi tamamlıyoruz aracımıza binip Dumlupınar Şehitliğimizi ziyarette bulunuyoruz.

Artık yavaş yavaş dönme vakti. Aracımıza binip sıcak ikramlar eşliğinde sizleri aldığımız yerlere bırakıp bir sonraki VOYELLETOUR gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.